MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 9939646
nr 993 9646
Vitrinskåp
Mahogny, 1800-tal, längd: 80 cm, djup: 33 cm, höjd: 181 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:05:50
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr